32 föremål
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 5 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
2d 6 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR