40 föremål
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 1 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 2 tim
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
7d
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK