Kan inte nå servern
 
21 föremål
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
14 tim 40m
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
16 tim
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 800 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.