Kan inte nå servern
 
19 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
5d 10 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
1d 12 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 6 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.