Kan inte nå servern
 
34 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
7d 12 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 10 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
3d 14 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
1d 8 tim
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.