80 föremål
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
6d 1 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Luxus, bordslampor, ett par, 1970-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
23 tim 59m
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK