24 föremål
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
1d 5 tim
5 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK