719 föremål
AKAY, "Pleasure".
3d 4 tim
AKAY, "Pleasure".
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Turkiet, ca 307 x 249 cm.
1d 11 tim
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Burberry, paraply.
2d 9 tim
Burberry, paraply.
945 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
11 tim 46m
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
11 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
6d 12 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
6d 9 tim
Evert Lundquist, "Urna".
5 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
11 tim 24m
14 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
10 tim 4m
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
2d 9 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 14 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
6d 10 tim
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
6d 12 tim
13 100 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 12 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
4d 10 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
4d 12 tim
29 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
4d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
4d 9 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
7d 11 tim
25 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK