Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
535 föremål
Mauritz Karström, Utan titel.
6d 11 tim
Mauritz Karström, Utan titel.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
4d 9 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
2 tim 20m
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
2d 5 tim
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Lars Lerin, Landskap med hus.
2 tim 53m
Lars Lerin, Landskap med hus.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
2d 7 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
12 501 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
2d 9 tim
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
2d 7 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
4d 8 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
5d 9 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
1d 10 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
5d 9 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jonas Fröding, Travhäst.
1d 7 tim
Jonas Fröding, Travhäst.
Aktuellt bud
4 407 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.