Kan inte nå servern
 
495 föremål
John Young, Sultan Selim Khan I.
7d
John Young, Sultan Selim Khan I.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
7d
Vägglampa, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
7d 3 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 22 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
5d 22 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
5d 22 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.