Arne Jones E1299

556 föremål
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
2d 6 tim
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
4d 6 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jonas Fröding, Travhäst.
1d 4 tim
Jonas Fröding, Travhäst.
4 607 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Lerin, Landskap med hus.
11m 46s
Lars Lerin, Landskap med hus.
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Burberry, väska.
2d 6 tim
Burberry, väska.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Givenchy, halsband "Shark tooth".
1d 6 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d 9 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
7 tim 17m
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jakt.
1d 4 tim
Jakt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
2d 5 tim
Soffa, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK