Kan inte nå servern
 
449 föremål
Andy Warhol, efter, "Brillo".
2d 18 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
21 tim 22m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
17 tim 50m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
18 tim
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
17 tim 56m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
2d 21 tim
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
17 tim 20m
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
18 tim 32m
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2d 20 tim
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
21 tim 24m
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "The Ocean's Champion crop".
16 tim 26m
Franco Costa, "The Ocean's Champion crop".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.