678 föremål
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6 tim 36m
Louis Vuitton, väska, "Alma".
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
4d 11 tim
33 333 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
5d 14 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 11 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
1d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
3d 10 tim
Evert Lundquist, "Urna".
11 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Stolar 4 st, 1800-talets början.
7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
3d 12 tim
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
1d 14 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
4d 11 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
1d 12 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
3d 9 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
1d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK