Kan inte nå servern
 
560 föremål
Bord, 1900-tal.
21 tim 36m
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
2d 21 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
6d 22 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.