Kan inte nå servern
 
1113 föremål
Fartygsporträtt.
1d 19 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 20 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 17 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 20 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 17 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Mässingsgryta.
3d 16 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.