Kan inte nå servern
 
1125 föremål
Hylla, 1900-tal.
1d 16 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, Utan titel.
3d 13 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
5d 16 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.