Kan inte nå servern
 
1181 föremål
Hylla, 1900-tal.
4d 5 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ester Almqvist, utan titel.
4d 5 tim
Ester Almqvist, utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 2 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
6d 3 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Tre gracer.
6d 4 tim
Peter Dahl, Tre gracer.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 5 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.