Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

60 föremål
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
4 tim
6 200 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
2 tim 48m
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
4d 1 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
2 tim 44m
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
2 tim 46m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
5 tim 32m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
1d 3 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
2 tim 50m
450 SEK
Utropspris
6 000 SEK