Möbler

140 föremål
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 7 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 7 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2d 6 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d 8 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
6 tim 34m
Soffa, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
4d 10 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2d 10 tim
Bänk, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
5 tim 22m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 10 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
4 tim 54m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 9 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
3d 7 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 7 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 7 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d 7 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 6 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
5 tim 16m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 10 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 5 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK