Möbler

147 föremål
Taburetter, ett par , 1800-tal.
4d 22 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
5d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 1 tim
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
3d 21 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
6d 1 tim
Bord, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
1d 21 tim
Soffa, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
4d 1 tim
Bänk, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 20 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 2 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d 1 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
4d 22 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
22 tim 59m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
5d
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
4d 21 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
4d
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 20 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
8d 1 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK