Bord för alla rum

46 föremål
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
4d
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 22 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 22 tim
Lampbord, 1900-talets början.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 21 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 19 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1930/40-tal.
6d
Bord, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK