Möbler

166 föremål
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 6 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 5 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 6 tim
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 8 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 6 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 9 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
2d 6 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 5 tim
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, 1900-tal.
2d 9 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
8 tim 35m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
5d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4 tim 53m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 4 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
6 tim 31m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 4 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d 4 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 6 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
8 tim 41m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 6 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
5 tim 43m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 6 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 5 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
6d 5 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 7 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK