Möbler

104 föremål
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
1d 8 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3d 12 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 11 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
5d 13 tim
Matbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 12 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 14 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d 14 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 12 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
6d 12 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
6d 11 tim
Skänk, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
4d 12 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 15 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
5d 11 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
3d 13 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 15 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
5d 12 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
4d 12 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
1d 8 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
4d 14 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
12 tim 4m
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK