166 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2 tim 50m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 23 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
4d 2 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 2 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 4 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 tim 34m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 2 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK