Arne Jones E1299

549 föremål
Bord, 1900-tal.
1d 8 tim
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
2d 4 tim
Soffa, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
6d 8 tim
Bord, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
4d 4 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-tal.
4d 8 tim
Bänk, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
2d 3 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d 8 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
1d 4 tim
Taklampa, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
6 tim 5m
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
1d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
John Young, Sultan Selim Khan I.
1d 3 tim
2 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 8 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d 8 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
1d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
6d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
2d 3 tim
Lodbössa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
2d 5 tim
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
5d 4 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
5d 7 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
4d 6 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
4d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
5d 5 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
6 tim 39m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
7d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
7 tim 7m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
2d 3 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK