Kan inte nå servern
 
75 föremål
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d 21 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
19 tim 38m
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.