319 föremål
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
6d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
17 tim 59m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
1d 18 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
20 tim 15m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
21 tim 23m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
6d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
5d 14 tim
Bordslampa, 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR