Kan inte nå servern
 
319 föremål
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 11 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
5d 11 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.