Klockor och ur

På Bukowskis klockavdelning finner du kvalitetsklockor från världskända urmakare såsom Rolex, Omega, Cartier, Audemars Piguet och Patek Philippe samt unika samlarobjekt och äldre vintageur. Urets bakgrund är lång och likt sin mekanik, full med många olika komponenter. I denna kategori erbjuds klockor i ett varierande prisspann där kvalité är den... Läs mer

12 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 3 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
1d 6 tim
1 725 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
2 tim 15m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK