Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

13 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
< 1m
9 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 21 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
8d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK