Taklykta, tidigt 1900-tal.
1m 19s
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
3m 19s
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hilding Linnqvist, Vid lusthuset.
7m 19s
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK