Möbler

61 föremål
Byrå, 1900-talets mitt.
38m 56s
Byrå, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
6d 1 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 18/19-tal.
6m 56s
Skåp, Kina, 18/19-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
22 tim 18m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d 2 tim
Byrå, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 3 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d 3 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
56m 56s
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d
Sideboard, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
34m 56s
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
7d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp,
6d
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 20 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK