Möbler

50 föremål
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2 tim 53m
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
1d 3 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2d
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
3d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4d 20 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 3 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3 tim 31m
Skänk, omkring år 1900.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
7d 3 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
7d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d
Sideboard, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK