Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
1m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta dubbelsidig 1900-talets mitt ca 236x156 cm.
3m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
5m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Berndt Friberg, vas, Gustavsbergs studio, 1973.
7m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
9m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
11m
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
13m
33 333 SEK
Utropspris
80 000 SEK