Kan inte nå servern

Klockor och ur

På Bukowskis klockavdelning finner du kvalitetsklockor från världskända urmakare såsom Rolex, Omega, Cartier, Audemars Piguet och Patek Philippe samt unika samlarobjekt och äldre vintageur. Urets bakgrund är lång och likt sin mekanik, full med många olika komponenter. I denna kategori erbjuds klockor i ett varierande prisspann där kvalité är den... Läs mer

 
23 föremål
Fickur, 47 mm.
5d 1 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
5d
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, "Barenia Rondo", armbandsur, 28 mm.
2d
Hermès, "Barenia Rondo", armbandsur, 28 mm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
6d 1 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
7d
Omega, armbandsur, 25 mm.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.