Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
< 1m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta dubbelsidig 1900-talets mitt ca 236x156 cm.
1m 40s
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
3m 40s
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
7m 40s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
9m 40s
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
11m 40s
33 333 SEK
Utropspris
80 000 SEK