Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

65 föremål
Soffbord, samtida.
4d
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
22 tim 45m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
23 tim 53m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 20 tim
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK