Möbler

97 föremål
Vitrinskåp, 1900-tal.
4 tim 57m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5 tim 3m
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 4 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord Tidaholm  möbelfabrik 1950-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, Karmstol "Eva" 1970-tal.
3d
2 550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
3d
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
3d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
3d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 1 tim
10 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
4d 1 tim
8 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
6d 4 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
6d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 4 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
6d 4 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
7d 2 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
7d 2 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK