Möbler

62 föremål
Pall, 1900-tal.
3d 11 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
3d 15 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
4d 14 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 12 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 10 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
10 tim 22m
Piedestal omkring 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
9 tim 20m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 15 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
5d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
3d 12 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK