Möbler

44 föremål
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 5 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
1d 7 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 9 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 7 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-tal.
1d 9 tim
Bänk, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 9 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK