Madeleine Pyk – en samling F769

Möbler

80 föremål
Bord, 1800-tal.
1d 3 tim
Bord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 4 tim
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 1 tim
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-talets slut/1900-talets början.
23 tim 41m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 1 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 1 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 1 tim
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 2 tim
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 1 tim
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
7d
Skrivbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 2 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roland Wilhelmsson, matbord, 1970-tal.
43m 11s
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord Art Deco 1900-talets första hälft.
15m 11s
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK