Madeleine Pyk – en samling F769

Möbler

76 föremål
Bord, 1800-tal.
1d 1 tim
Bord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 2 tim
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Sturehof", Nola Industrier.
1d
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-talets slut/1900-talets början.
22 tim 4m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sami Kallio, bord, In Between, SK3, &tradition.
2d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
23 tim 46m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
23 tim 28m
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
8d 1 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1940-tal.
23 tim 30m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK