Möbler

12 föremål
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 1 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
5d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 22 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
29m 12s
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
21 tim 1m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
33m 12s
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
25m 12s
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK