Möbler

235 föremål
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
40m 31s
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
42m 31s
4 100 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
44m 31s
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fällbord, England, 1800-talets början.
49m 31s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2 tim 52m
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3 tim 54m
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
3 tim 56m
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
23 tim 52m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 3 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
2d 5 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
2d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
2d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK