Möbler

217 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4m 39s
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
6m 39s
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
18 tim 50m
Skrivbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
20 tim 2m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 23 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
2d
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
2d 1 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
2d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
2d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
2d 3 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
2d 3 tim
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 3 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
2d 3 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK