Möbler

64 föremål
Bockbord, 1900-tal.
16 tim 43m
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
18 tim 49m
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 14 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 16 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 15 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
5d 18 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
4d 19 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
1d 14 tim
Piedestal omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
17 tim 11m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Empire-stil, 1900-tal.
4d 18 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
6d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
4d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
4d 16 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
16 tim 29m
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
15 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 14 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK