Möbler

32 föremål
Byrå, 1900-tal.
4d 12 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
11 tim 19m
Byrå, 1800-tal.
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d 9 tim
Byrå, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
11 tim 21m
Byrå, Gustaviansk stil.
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 7 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 9 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
6d 10 tim
Lådfack, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 8 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 8 tim
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Empire-stil, 1900-tal.
4d 11 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
11 tim 53m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 8 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK