Möbler

31 föremål
Pall, 1900-tal.
4d 7 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
5 tim 32m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 4 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
6d 5 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 6 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
6d 6 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK