Möbler

44 föremål
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3d 15 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 19 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK