Möbler

80 föremål
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2d 11 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 8 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
1d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
9 tim 59m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 11 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 10 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
4d 10 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
10 tim 43m
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
10 tim 7m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
4d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
3d 8 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
10 tim 31m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
10 tim 51m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK