Möbler

92 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
11 tim 59m
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
12 tim 31m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 7 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 8 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
3d 8 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 11 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 12 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d 12 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
6d 10 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 10 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
6d 10 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar 6 st Gemla sent 1900-tal.
6d 10 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK