Möbler

55 föremål
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Dahlia Original", Meli Meli.
3d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Soffa 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bänk, 1900-tal.
3d 1 tim
Bänk, 1900-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
22 tim 8m
Soffa, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK