Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

Föremål i fokus

99 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
4d 12 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
13 tim 30m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
13 tim 36m
Bordslampa.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
5d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 13 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
10 tim 10m
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
2d 10 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
10 tim 2m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
11 tim
8 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK