223 föremål
Bordslampa, 1930-tal.
3d 20 tim
Bordslampa, 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampa 1900-talets mitt.
4d
Vägglampa 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
5d 1 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d 2 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK