190 föremål
Golvkandelaber, 1800-tal.
3d 14 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
3d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
4d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
5d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
7d 13 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
7d 14 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK